Voorbeeldlijst bestemmingen


Geheel vrijblijvend bieden wij u deze lijst met bestemmingen aan. De indeling op basis van het aantal dagdelen is niet bindend, maar geeft wel een indicatie van het aantal benodigde dagdelen. Als de afstand Rolerisuit-boerderij - opstapplaats - bestemming meer dan 100 kilometer is, moet u altijd twee dagdelen boeken. Voor de rest hangt het af van wat u op de plaats van bestemming doet. Als er een uitgebreid programma is kunnen er twee dagdelen nodig zijn, ook al is de afstand niet zo groot. Onze lijst is zeker niet uitputtend. Kent u bestemmingen die voor onze doelgroep interessant zijn, maar die niet op de lijst staan: laat het ons weten. Ook als u slechte ervaringen heeft met adressen op deze lijst horen we het graag.

uitstapjes van 1 dagdeel
uitstapjes van 2 dagdelen
uitstapjes van 3 dagdelen
jaarlijkse evenementen
algemeen

Uitstapjes van 1 dagdeel

Arboretum Trompenburg Oudenbosch www.arboretumoudenbosch.nl
Ark van Noah Best www.arkvannoah.nl
Baarle's Museum (v/h Kaarsenmuseum) Baarle-Hertog www.baarlesmuseum.be
Bakkerijmuseum Oosterhout www.bakkerijmuseumoosterhout.nl
Basiliek Oudenbosch www.basiliekoudenbosch.nl
Biesbosch Museum Werkendam www.biesboschmuseum.nl
Bloemenboerderij "De Langendam" Waspik www.delangendam.com
Boerderij Rolerisuit Breda www.rolerisuit.nl
Boerenbondsmuseum Gemert www.boerenbondsmuseum.nl
De Bosruiter, vogelspeciaalzaak Sprundel www.bosruitervogelspeciaalzaak.nl
Brabants Museum Oud Oosterhout Oosterhout www.museumoudoosterhout.nl
Breda's Museum Breda www.breda-museum.nl
De Looierij - Donghamuseum Dongen www.delooierij.nl
Den Dekker Klompenmakerij/museum Dussen www.klompenmakerijdendekker.nl
Dierenpark De Oliemeulen Tilburg www.oliemeulen.nl
Edelhertenboerderij "De Zonhoeve" Tilburg www.edelhertenboerderijdezonhoeve.nl
Ezelshoeve Baarle Nassau www.ezelshoeve.nl
Heemtuin Rucphen www.heemtuinrucphen.nl
Huifkar/koetstocht De Meerberg Teteringen www.meerberg.nl
Huifkartochten Dikky Dik Achtmaal www.huifkartochten.nl
Kamelenmelkerij Smits Berlicum www.kamelenmelk.nl
Kermismuseum Soet & Vermaeck Hilvarenbeek www.kermismuseum.nl
Karrenmuseum Essen (B) www.karrenmuseum.be
Kinderboerderij Wolfslaar / MEC Breda www.bcwbreda.nl
Landgoed Het Broeck Raamsdonk www.landgoedhetbroeck.nl
Leder & Schoenenmuseum Waalwijk www.schoenenmuseum.nl
Likeur & Fris Museum Hilvarenbeek www.likeur-frismuseum.nl
Mariapark Meerseldreef www.meerseldreef.be
Markiezenhof Bergen op Zoom www.markiezenhof.nl
Museum De Acht Zaligheden Eersel www.achtzaligheden.nl
Orgelmuseum Dansant Hilvarenbeek www.museumdansant.nl
't Oude Platteland St Willebrord www.oudeplatteland.nl
Paardenmelkerij De Edelweiss Etten-Leur www.paardenmelkplanet.nl
Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw Lage Zwaluwe www.biesboschtours.nl
Safaripark De Beekse Bergen Hilvarenbeek www.safaripark.nl
Skidôme Rucphen www.skidome.nl
Speelgoedmuseum Op Stelten Oosterhout www.speelgoedmuseum.nl
Spoordonkse Watermolen Oirschot www.spoordonksewatermolen.nl
St Catharinadal Oosterhout www.sintcatharinadal.nl
Struisvogelfarm Hulten www.vandestaak-struisvogelfarm.nl
Textielmuseum Tilburg www.textielmuseum.nl
Uitspanning De Zeven Geitjes Tilburg www.zevengeitjes.nl
Versteeg Manden(makerij) Wijk en Aalburg www.versteegmanden.nl
Vlasserij-Suikermuseum (Het nationaal) Klundert www.vlasserij-suikermuseum.nl
Vliegveld Seppe Bosschenhoofd www.seppe.nl
Vogelrevalidatiecentrum Zundert www.vrczundert.nl
Was- en Strijkmuseum Gilze www.waschtenstrekt.nl
Zeeuwse Rozentuin Kats www.zeeuwserozentuin.nl
Zorgboerderij De Meeshoeve Oud Gastel www.meeshoeve.nl

(terug)


Uitstapjes van 2 dagdelen


Abdij (Norbertijnen) Postel (B) www.abdijpostel.be
Apenheul Apeldoorn www.apenheul.nl
Arsenaal, Het Vlissingen www.arsenaal.com
Archeon Alphen aan de Rijn www.archeon.nl
Berkenhof's Tropical Zoo & Vlindertuin Kwadendamme www.vlindertuindeberkenhof.nl
BestZOO (dierenpark) Best www.bestzoo.nl
Burgers' Zoo Arnhem www.burgerszoo.nl
Chocolaterie Anmadis Hechtel-Eksel (B) www.anmadis.be
De Efteling Kaatsheuvel www.efteling.nl
De Kaasboerin Mol-Postel (B) www.kaasboerin.be
Deltapark Neeltje Jans Vrouwenpolder www.neeltjejans.nl
Dierenrijk Europa Mierlo www.dierenrijkeuropa.nl
Diergaarde Blijdorp Rotterdam www.rotterdamzoo.nl
Dolfinarium Harderwijk www.dolfinarium.nl
Eindhoven Museum Eindhoven eindhovenmuseum.nl
Euromast Rotterdam www.euromast.nl
Kaasboerderij De Ruurhoeve Hoogeloon www.ruurhoeve.nl
Kasteeltuinen Arcen www.kasteeltuinen.nl
Keukenhof Lisse zie tips bij 3 dagdelen
Klok & Peel museum Asten www.museumklokenpeel.nl
Landgoed Mariahoeve (Zonnebloem) Leende www.landgoedmariahoeve.nl
Madurodam Den Haag www.madurodam.nl
Manege zonder Drempels Bennekom www.manege-zonder-drempels.nl
Miniatuur Walcheren Middelburg www.miniatuurwalcheren.nl
Museon Den Haag www.museon.nl
Museum De Beweogen Jaren '39 - '50 (Oorlog- en Verzetsmuseum) Hooge Mierde www.museumdebewogenjaren.nl
Museum Speelklok Utrecht www.museumspeelklok.nl
Museumpark Orientalis (cultuur & religie) Heilig Landstichting (bij Nijmegen) www.museumparkorientalis.nl
Nationaal Automobiel Museum (Louwman Museum) Den Haag www.louwmancollection.nl
Nationaal Beiaard- en Natuurmuseum Asten www.museumdepeel.nl
Noordbrabantsmuseum 's Hertogenbosch www.noordbrabantsmuseum.nl
Openluchtmuseum Arnhem www.openluchtmuseum.nl
Ouwehands Dierenpark Rhenen www.ouwehand.nl
Paleis Het Loo Apeldoorn www.paleishetloo.nl
Panorama Mesdag Den Haag www.panorama-mesdag.com
Papegaaienpark Veldhoven www.papegaaienpark.nl
't Rundal: kijk- en speelboerderij / nat. varkensmuseum Eersel www.kijkboerderij.nl
Sea Life Scheveningen www.sealife.nl
Spido Rondvaarten Rotterdam www.spido.nl
St. Jan Den Bosch www.sint-jan.nl
Streekmuseum De 8 Zaligheden Eersel www.achtzaligheden.nl
Tuinen van Appeltern Appeltern www.appeltern.nl
Vogelpark Avifauna Alphen aan de Rijn www.avifauna.nl
Wereldtuinen Monde Verde Landgraaf www.wereldtuinenmondoverde.nl
Wandeltuin-theesalon Grand Jardin Almkerk www.grandjardin.nl
Zoo Parc Overloon www.overloonzoo.nl

(terug)


Uitstapjes van 3 dagdelen

Keukenhof (open: 24 maart t/m 16 mei 2016)                                          Lisse                                    www.keukenhof.nl
De OrchideeŽnhoeve Luttelgeest www.orchideeenhoeve.nl

(terug)


Jaarlijkse evenementen

Carnavalsoptochten                                                                             diverse plaatsen                           6 t/m 9 februari 2016
BloemencorsoZundertwww.bloemencorsozundert.nl
FruitcorsoTielwww.fruitcorso.nl
De Nationale TaptoeRotterdamwww.nationaletaptoe.nl

(terug)


Algemeen

Veel kwekerijen zijn bereid om op afspraak groepen te ontvangen
Intratuindiverse vestigingen                   www.intratuin.nl
Kaasboerderijendiverse vestigingenwww.boerenkaas.nl/boerderijen
Bos zonder drempels - Ulvenhoutse bosUlvenhoutwww.staatsbosbeheer.nl
Musea in Noord-Brabantwww.brabantmuseumland.nl
Tuincentradiverse vestigingen www.b9.nl
Overdekte winkelcentradiverse vestigingenoverdekt-winkelen.nl
Rondrit

(terug)